Pontos idő: 2017.11.23. 05:48

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Oldal: 1 / 1 [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Magyar PvP Stream :)
HozzászólásElküldve: 2015.05.08. 14:52 
Játékos

Sziasztok! Igaziból mivel nagyon változatos a név repertoárom ezért nem igazán tudnám bárhogy is meg nevezni magam így maradok a régi és jól meg szokott Hrd név mellett.
Szóval Üdv mindenkinek Hrd vagyok és szeretném promotálni kicsit a csatornámat.
Már körülbelül 2012 óta streamelek, majdnem folyamatosan (mostanság volt egy nagyobb leállásom személyes okok miatt) szóval már több mind 3 éve nyomom az ipart főleg inkább mondanám azt, hogy csak PvP-vel foglalkozom persze vannak kivételes esetek de a fő referenciám a PvP. Nagyjából 7-8 éve tolom az world of warcraftot és 4-5 éve foglalkozok komolyabban a PvP részével. Körülbelül 3-4 évet végig eredetiztem, úgyhogy mondhatni nem vagyok fogalmatlan a minőség tekintetében sem. A streamjeimet próbálom minél minőségibbre fejleszteni angol példákra. (Hansol, Venruki, Bajheera stb.) Persze ebben sokszor a twitch állja utamat de ebbe nem mennék bele. Igaziból a célom a játék pvp részének népszerűsítése. Igaziból Rogue a main classom de azért a többi class sem idegen tőlem. Jelenleg Tauri Realmen játszom, de természetesen tervezek eredetis streameket is, de jelenleg pénz és társaság hiányában ezt nem ígérem biztosra. Szóval ha te egy kicsit dinamikusabb fejlődő tendenciát mutató PvP-s streamerre vágysz akkor én vagyok a te embered. Bár még eléggé gyerek cipőben járok a szerveren rating tekintetében de reménykedem benne, hogy hamarosan achikkal is megmutathatom a játék tudásom! :D Remélem tetszett ez a kis bemutató és nyomsz egy követés szerény kis csatornám köreihez. :P minden hét végén stream változó idő pontokban.

http://twitch.tv/hrdpvp
Mindenképp várlak titeket! :D

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
 Oldal: 1 / 1 [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]